home

Club Shanti    Galeria    Imprezy Klubowe    Imprezy Okolicznościowe    Imprezy Firmowe    Strefa VIP    Kontakt

 
 
 

Imprezy Firmowe

Szanowni Państwo,

mam zaszczyt zaprosić Państwa do skorzystania z bogatej oferty Clubu Shanti w zakresie organizacji imprez firmowych, spotkań okolicznościowych, bankietów, konferencji i innych eventów specjalnych.

Spotkania zaklęte w oryginalnych, orientalnych wnętrzach i okraszone pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem naszych pracowników, wyrafinowanym smakiem potraw, doskonałą muzyką jak i nutą wielu atrakcji sprawią, iż Club Shanti na zawsze pozostanie w Państwa postrzeganiu jako miara sukcesu, integracji, stylu i zabawy!

Atrakcje takie jak egzotyczny taniec brzucha, występy wokalne i instrumentalne, emocje towarzyszące grze w Ruletkę i Black Jack’a, komfort limuzyny, zaskakujący flair barmański i wiele więcej atrakcji przygotowanych specjalnie na Państwa życzenie na stałe wyróżniają ofertę Clubu Shanti i zapadają w pamięć gości. Sprawiają, że zyskuje on coraz szersze grono stałych i zadowolonych klientów.

Oferta ta znajduje również pełne i profesjonalne wsparcie multimediów, nagłośnienia i oświetlenia.

Do Państwa dyspozycji przekazujemy dwu-poziomowy klub z przestronnym parkietem jak i zlokalizowany w tym samym budynku hotel - Apartamenty Shanti to 14 komfortowych, orientalnych pokoi wraz z salą śniadaniową oraz tarasem z widokiem na dachy poznańskiej Starówki.

Dla Nas profesjonalizm realizacji spotkań indywidualnych i firmowych to dbanie o szczegóły i przekonanie, że każde uatrakcyjnienie oferty to kolejny krok do sukcesu i umacniania więzi z przyjaciółmi, pracownikami i kontrahentami.

Mając nadzieję, że dołączą Państwo do grona zadowolonych i stałych klientów, których zawsze mile witamy w orientalnych progach klubu łączę wyrazy szacunku i służę pomocą.

Z poważaniem
Michał Stenclik

kontakt: tel. 601 635 985, msbj@interia.pl

 
 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone - Shanti Club 2014